Vizyon ve Misyon

Vizyonumuz

Pronarım olarak en önemli vizyonumuz, dünyada kullanılan en son teknolojiyi, sahip olduğu profesyonel insan kaynağıyla harmanlamak ve müşteri memnuniyetini esas alan çözümler üretmektir. Bu amaca yönelik olarak uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışıyla ürettiğimiz sektörel tanıtım ve pazarlama çözümleriyle kendi sektörümüzde fark yaratmayı birincil hedef olarak belirlemiş bulunuyoruz.

Ayrıca, bilişim teknolojileri konusunda uzman kadromuzla web tasarım ve web yazılım alanlarında dünya kalite standartları ölçüsünde öncü bir kurumsal yapı oluşturmayı hedefliyoruz. Çok önemsediğimiz bir diğer amacımız da, bilgi teknolojileri alanında gerek yurt içi, gerekse yurt dışında kendi sektörümüzde faaliyet gösteren en iyi firmalarla rekabet edebilir bir konuma sahip olabilmektir.

Misyonumuz

Yurt içinde hizmet üreten tüm diğer firmalar gibi Pronarim'in en önemli misyonu da, hizmet ürettiğimiz alanla ilgili araştırma ve geliştirmeler yaparak dünya ölçeğinde başarılara imza atmaktır. Bunun ilk basamağının kendine güven ve inanç olduğunun bilinciyle yaptığımız çalışmalarla, kurumsal şirketlere ve bireysel müşterilere verdiğimiz hizmet kalitesini artırmak ve büyüklüğünü kabul ettirmiş kurumlara teknolojik danışmanlık hizmetlerinde bulunmaktır.

Yaptığımız işin yüklediği sorumlulukla bilgi birikimlerimiz ve tecrübelerimizi müşteri odaklı çalışmalarla çok daha ilerilere taşımak ve kendi alanında en güvenilir firmalar arasında ilk sıralarda yer almayı en önemli misyonumuz olarak görüyoruz. Kaliteli hizmet üretmeyi, her daim günceli yakalayan çözümler üretmeyi, insana saygı duyan ve sosyal sorumluluk bilincine sahip olmayı önemsiyoruz.