Hakkımızda

Hakkımızda

Pronarım, 2005 yılından bu yana bilişim dünyası içerisinde yer alan ve birlikte çalıştığı tüm markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olması adına çalışmalar yapan bir web tasarım firmasıdır. Kendi sektöründe uzman kadrosuyla, bireysel veya kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı çözümler üreten firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesiyle çıktığı bu yolda kısa sürede büyük aşamalar kaydetmiş bir kurum yapısına sahiptir. Teknik servis hizmetlerinden bilgisayar kurulum ve yazılım hizmetlerine kadar oldukça geniş bir çerçevede hizmet üreten firmamız, en verimli yöntemler ve en uygun fiyat seçenekleriyle hizmet üretmektedir.

Müşteri talepleri doğrultusunda yaptığımız çalışmalar sonrasında ortaya çıkan en önemli sonuç, Pronarım olarak yarattığımız farklılıklardır. Kurumların pazarlama ve tanıtım stratejilerini oluşturmak, onlara sağlıklı ve sürdürülebilir bilişim ağları oluşturmak, kurumsal web hizmetleriyle müşterilerimizi kendi sektörlerinde rekabetin belirleyici unsuru haline getirmek firmamızın en önemli görevidir. Bu anlayışla 15 yıl önce yola çıkan firmamız, sektörümüzdeki tüm yenilikleri en kısa zamanda benimsemiş ve tüm çalışmalarını yenilenen teknolojilerle paralel bir şekilde yürütmüştür.

Pronarım olarak sahip olduğumuz en önemli farklılıklardan biri de, teknoloji ve donanıma yapmış olduğumuz yatırımlardır. Sahip olduğu eğitimli ve kariyer sahibi takım arkadaşlarıyla her geçen gün daha da önemli farklılıklara imza atan firmamız, mükemmel olmayı hedefleyen kurumların beklentilerini en üst düzeyde karşılamak adına aralıksız bir şekilde çalışmayı sürdürmektedir.