Periyodik Teknik Servis Hizmetleri

Profesyonel kadromuz ile ufak, büyük tüm firmalara bilişim danışmanlığı yaparak. Senelik, Aylık periyodik bakım anlaşmaları ve ek olarak, altyapı projeleri hazırlamak ve icra etmek, Network topografi planlaması, kişi istekleri doğrultusunda yazılım çözümleri, donanımsal ve yazılımsal teknik servis hizmetleri de sağlamaktayız..

Gelişen teknoloji ile birlikte günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden olan bilgisayarlar ister işimizde isterse de evimizde oldukça büyük görevler üstlenmektedir. İşlerimizin birçoğunu yapan bilgisayarlar zaman zaman arızalanmaktadır. Her bilgisayarın arızalanma nedeni farklıdır. Arızalanma sebebini öğrenmek için bilgisayarınızı tamirciye veya servise götürmeniz gerekmektedir. Son derece hassas olan bilgisayarlar en ufak elektrik gerilimi sayesinde bile arızalanabilir. Bunun için bilgisayarları her tür tehlike yaratabilecek dış etkenlerden korumalısınız. Bilgisayarların arızalanması genellikle iki yere bölünmektedir. Bunlardan ilki bilgisayarların sistemiyle ilgilidir. Bilgisayarların sistemi oldukça hassastır. Olası bir elektrik kesintisinden veya herhangi bir virüs sayesinde bilgisayarların sistemleri hata vererek çökmektedir. Son yılların en büyük tehlikesi olan Siber saldırılarda bilgisayarlar oldukça büyük zararlar görmektedir. Birçok servislere ve bilgisayar tamircilerine onarım amaçlı giden bilgisayarlarda sistem çökmesi görünmektedir.

Bilgisayarların iç yapısı insan organlarına benzemektedir. Olası bir organın çalışmaması nedeniyle insan ölebilir veya büyük vadeli ağrılar geçirebilir. İnsan organlarında olduğu gibi bilgisayar dahilindeki herhangi bir parçanın bozulması veya arızalanması nedeniyle bilgisayarlarda çalışmaz veya bazı kısıtlamalar oluşur. Oluşan bu kısıtlamalar veya çalışmama durumunda bilgisayarınızın daha fazla zarar görmemesi için bilgisayar tamircisine veya servise götürmeniz gerekir.

Saymış olduğumuz bu gibi durumlarda Isparta Bilgisayar Tamiri olarak size en kaliteli ve güvenli hizmetleri vermekteyiz. Bilgisayarınızın muayenesinin hemen ardından en kaliteli markaların parçalarıyla bilgisayarınızı yenilemekte ve onarmaktayız.