Notebook Tamir ve Bakımı

Dizüstü bilgisayarlar kullanıma bağlı olarak duyarlı cihazlar olmaları sebebiyle arızaların fazla görüldüğü cihazlardır. Özellikle, ekran arızaları, çalışmama arızaları, çalışırken kapanma sorunu, şarj olmama problemi gibi genel başlıklar altında bir çok arıza notebook'larda görülmektedir. Notebook'larda ek olarak periyodik bakım, fan temizliği, yazılım yükleme, virüs sorunları şeklinde çeşitli notebook servis işlemlerini kapsamaktadır.

PcGaranti süresi dolmuş veya garanti haricinde kalmış tüm dizüstü (notebook) laptoplarınızın, fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, inverter tamiri, menteşe tamiri, şarj soketi giriş yeri tamiri ve bga reworking dahil olmak üzere laptop tamiri hizmeti vermekteyiz. Laptop Tamiri, ve yedek parça konusunda tam donanımlı olan firmamız, Isparta dışı müşterilerine de hizmet vermektedir. Notebook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen bizimle mesajşime geçiniz.
Isparta Notebook Teknik Servis ve tamir ;
Notebook [Laptop] Teknik servisimizde her marka ve model cihazlar için garantili tamir, bakım, servis, onarım ve destek hizmetleri verilmektedir. Ücretsiz notebook arıza tespiti firmamız tarafından yapılarak müşterilerimizden tasdik alındıktan sonrasında onarımlara geçilmektedir. Laptop tamiri hizmetimiz şunları ihtiva eder ;

Laptop anakart tamiri, değişimi ve onarımı.
Notebook lcd ekran tamiri, değişimi.
Laptop ekran kartı tamiri, bga değişimi.
Notebook yazılım yükleme ve güncelleme.


Günümüzde en çok kullanılan bilgisayar tipi olan taşınabilir bilgisayarlar yani laptoplar günün birçok yarısında yardımımıza koşmaktadır. İster işte, ister evde, ister iş yapmak, isterse de oyun oynamak için oldukça kullanışlı olan laptoplar oldukça hassastırlar. En ufak bir dış etken kolay bir şekilde etkilenebilir ve arızalanabilirler. Özellikle laptoplarda fanlarının bozulması en çok görülen arızalanma olaylarından biridir. Laptop kullanıcıları, bilgisayarlarını yatakta veya yumuşak möblelerde kullanırken bilgisayarların ısınmasını önleyen fanlarının önünü kapatmaktadır. Kapanan fan hava çıkışları sayesinde bilgisayar ısınmaya karşı direnç sağlayamayarak kendisini otomatik olarak güvenlilik moduna alıyor ve kapanıyor. Bazı zamanlarda ise bu durumun aksine fan bozuluyor. Bu durum karşısında laptop uzun süreli çalışamayarak sürekli olarak kapanıyor. Bu duruma oldukça rahatsız olan laptop kullanıcıları bilgisayarlarına daha fazla zarar vererek servise göndermektedir. Bu gibi bütün olaylarda Isparta Laptop Tamiri olarak hizmetinizdeyiz.

Bir diğer çok görülen arıza olayı ise laptopların yere düşmesi sonucu arızalanması ve sisteminin çökmesi ile ilgilidir. Bilgisayarların kapanmasını beklemeden kapağını kapatan veya kapama tuşunu basılı tutan laptop kullanıcıları laptoplarının sisteminin çökmesine neden olmaktadır. Bilgisayarlar hayatımızın oldukça önemli parçalarıdır. Günlük olarak birçok işi yaparken, oyun oynarken veya araştırma yaparken bilgisayarlar yardımımıza koşmaktadır. Genellikle laptoplarına önem vermeyen kişiler tarafından bilgisayarların yere düşmesi ve arızalanması görülmektedir. Yere düşen bilgisayarlar birçok yerlerinden kırılarak arıza göstermektedir.