Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüzde kurumların, ürün ve hizmetlerini satın alan kitlesine en basit ve hızlı yoldan ulaştırabilmesi en önemli ihtiyaçlardan biridir. Bundan dolayı mobil teknolojiler ve akıllı cihazlar online dünyada kolay erişimin anahtarı haline geldi. Mobil cihazların ortaya çıkışı ve hızla yaygınlaşmasıyla beraber bulut servislerinin de hızlı gelişimi yeni bir mobilite çağının ortaya çıkmasına yol açtı.

Pronarım Bilişim Hizmetleri olarak mobil yazılım ve tasarım ekibimiz ile kurumsal şirketlerin operasyonlarını bu yeniçağa adapte edebilmelerine olanak sağlıyoruz. Sağladığımız çözümler ile şirketlere, üretkenliklerini ve verimliliklerini arttırmalarını, maliyetlerini düşürmelerini, vakit ve mekândan bağımsız olarak bilgiye ulaşabilmeleri konusunda yardımcı oluyoruz.
Fikir üretiminden, hedef pazara ürün teslimine kadar rehberiniz oluyoruz. Proje süresince endüstrinin en iyi uygulamaları ve son trendlerinden yararlanırken, mobil projenizi yapılandırıyor, tasarlıyor, geliştiriyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Mobil uygulama geliştirme ekibimizin uzmanlığı ve tecrübesiyle Android, iOS, Windows Phone ve BlackBerry OS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, sektör bağımsız, ihtiyaçları karşılayacak her türlü uygulamayı hayata geçirebiliriz.


UX/UI tasarım

Pronarım Bilişim Hizmetleri, konularında uzman ekibi içinde mobil cihazlar için kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimi tasarım uzmanları ile müşterileri için en uygun ve en yaratıcı tasarım hizmetini sunmaktadır. Pronarım Bilişim Hizmetleri, kurumsal kimliğiniz ve şirket kurallarınız doğrultusunda çalışarak, müşteri odaklı tasarım uygulamalarınızı, rekabetçi pazarda ürünlerinizi öbürlerinden farklılaştıracaktır.

Bilgi mimarımızı ve UI/UX tasarım uzmanlığımızı kullanarak, son kullanıcılar için kullanımı rahat arayüzü oluşturmayı hedefliyoruz.


Yazılım Geliştirme
Günümüzde her geçen gün mobil aygıt kullanıcı sayısı büyük bir hızla artmaktadır. Mobil internet bağlantı hızının (3G), yerel web hızına rakip olmaya başlaması ile şirketlerin mobil yazılım ihtiyaçları kaçınılmaz olmuştur. Pronarım Bilişim Hizmetleri mobil yazılım mevzusunda deneyimli uzman ekibiyle, Web, mobil ve Akıllı TV çözümleri benzer biçimde her türlü mobil platformda şirketlerin ihtiyaçlarına uygun mobil yazılımlar üretmektedir.

Eğer mobil uygulama ihtiyacınız var ise bizimle bildirişime geçmeniz yeterlidir. Mobil uygulamanızın projelendirme, çözümleme sürecinden uygulama mağazasında yayınlandığı tarihe kadar tüm süreçlerde yanınızdayız.

Bu alandaki hizmetlerimiz;

iOS: iPhone ve iPad Uygulama Geliştirme
Android Phone ve Android Tablet Uygulama Geliştirme
Blackberry & Playbook Uygulama Geliştirme
Mobile Web, HTML5 & Mobile Gateways
Windows 8 Uygulama Geliştirme
Akıllı TV Uygulama Geliştirme
Mobil Uygulama Yazılım Geliştirme Hizmetleri Android, iOS, Windows Phone ve BlackBerry OS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, sektör bağlarımsız, gereksinimları karşılayacak her türlü uygulamayı hayata geçirebiliriz.